2018-2019 Eğitim Öğretim yılı güz yarıyılı ders programlarını bu linkten indirebilirsiniz!

 

TERCAN MESLEK YÜKSEKOKULU
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
SOSYAL HİZMETLER VE DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ
SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI
HAFTALIK DERS PROGRAMI
SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI 1.SINIF SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI 2.SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50 Türk Dili -I Online A.ŞEN
09:00 09:50 Türk Dili -I Online A.ŞEN
10:00 10:50 Sosyal Hizmete Giriş 01 İ.AKEREN
11:00 11:50 Sosyal Hizmete Giriş 01 İ.AKEREN
13:00 13:50 İnsan Dav. ve Sos. Çevre 01 İ.AKEREN
14:00 14:50 İnsan Dav. ve Sos. Çevre 01 İ.AKEREN
15:00 15:50 Temel Hukuk 01 İ.AKEREN
16:00 16:50 Temel Hukuk 01 İ.AKEREN
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50 Felsefeye Giriş 01 İ.AKEREN
10:00 10:50 Felsefeye Giriş 01 İ.AKEREN
11:00 11:50 Felsefeye Giriş 01 İ.AKEREN Halkla ilişkiler 02 B.DAĞLI
13:00 13:50 Yabancı Dil-I Online E.KARABULUT
14:00 14:50 Yabancı Dil-I Online E.KARABULUT Adli Sosyal Hizmet 01 E. CANALAN
15:00 15:50 Genel Matematik 01 F.ÇAĞLAR Afetlerde Sosyal Hizmet 10 E. CANALAN
16:00 16:50 Genel Matematik 01 F.ÇAĞLAR Afetlerde Sosyal Hizmet 10 E. CANALAN
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50 Genel Ekonomi 01 E. CANALAN İnsan Dav. ve Sos. Çevre 02 İ.AKEREN
10:00 10:50 Genel Ekonomi 01 E. CANALAN Sosyal Pol.ve Sosyal Hiz Yön 02 İ.AKEREN
11:00 11:50 Genel Ekonomi 01 E. CANALAN Sosyal Pol.ve Sosyal Hiz Yön 02 İ.AKEREN
13:00 13:50 Atatürk ilk. ve İnkılap Tarihi Online M.USLU Halkla İlişkiler 01 B.DAĞLI
14:00 14:50 Atatürk ilk. ve İnkılap Tarihi Online M.USLU Halkla İlişkiler 01 B.DAĞLI
15:00 15:50 Sosyal Hizmete Giriş 01 İ.AKEREN Kriz Yönetimi 02 E. CANALAN
16:00 16:50 Kriz Yönetimi 02 E. CANALAN
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Grup-I) Blab-II E.DEMİR Sosyal Pol.ve Sosyal Hiz Yön 01 İ.AKEREN
10:00 10:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Grup-I) Blab-II E.DEMİR Sos.Hiz. Görüşmel. ilke ve Teknikl. 01 İ.AKEREN
11:00 11:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Grup-I) Blab-II E.DEMİR Sos.Hiz. Görüşmel. ilke ve Teknikl. 01 İ.AKEREN
13:00 13:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Grup-II) Blab-II E.DEMİR Madde Bağıml. ve Sos. Hizmet 01 E. CANALAN
14:00 14:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Grup-II) Blab-II E.DEMİR Madde Bağıml. ve Sos. Hizmet 01 E. CANALAN
15:00 15:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi(Grup-II) Blab-II E.DEMİR Girişimcilik 01 İ.AKEREN
16:00 16:50 Sosyolojiye Giriş 02 E. CANALAN Girişimcilik 01 İ.AKEREN
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Sosyolojiye Giriş 01 E. CANALAN
11:00 11:50 Sosyolojiye Giriş 01 E. CANALAN
13:00 13:50 Çocuk Suçluluğu ve Sos.Hiz. 02 E. CANALAN
14:00 14:50 Çocuk Suçluluğu ve Sos.Hiz. 02 E. CANALAN
15:00 15:50 Adli Sosyal Hizmet 01 E. CANALAN
16:00 16:50 Adli Sosyal Hizmet 01 E. CANALAN

 

 

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ
İS SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROGRAMI
HAFTALIK DERS PROGRAMI
İŞ SAĞ. VE GÜV.PROGRAMI 1. SINIF İŞ SAĞ. VE GÜV.PROGRAMI 2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50 Türk Dili -I Online A.ŞEN
09:00 09:50 Türk Dili -I Online A.ŞEN Arama ve Kurtarma Bilgisi 12 C.B.KARGI
10:00 10:50 Temel Fizik 03 E.DEMİR Arama ve Kurtarma Bilgisi 12 C.B.KARGI
11:00 11:50 Temel Fizik 03 E.DEMİR Arama ve Kurtarma Bilgisi 12 C.B.KARGI
13:00 13:50 İş Sağlığı ve Güvenliğine Giriş 03 F.BİROL Taşıma ve Depolama 12 C.B.KARGI
14:00 14:50 İş Sağlığı ve Güvenliğine Giriş 03 F.BİROL Taşıma ve Depolama 12 C.B.KARGI
15:00 15:50 İş Sağlığı ve Güvenliğine Giriş 03 F.BİROL
16:00 16:50 Makine ve Techizatta İSG 03 E.DEMİR
SALI 08:00 08:50 Yangın ve Yangından Korunma 12 C.B.KARGI
09:00 09:50 Yangın ve Yangından Korunma 12 C.B.KARGI
10:00 10:50 Genel Kimya 03 S.BURMAOĞLU Sağlık Kurumlarında İSG 12 E.DEMİR
11:00 11:50 Genel Kimya 03 S.BURMAOĞLU Sağlık Kurumlarında İSG 12 E.DEMİR
13:00 13:50 Yabancı Dil-I Online E.KARABULUT Yapı İşlerinde İSG 12 F.BİROL
14:00 14:50 Yabancı Dil-I Online E.KARABULUT Yapı İşlerinde İSG 12 F.BİROL
15:00 15:50 Temel Hukuk 03 C.B.KARGI Mesleki Yabancı Dil-I 02 S.BURMAOĞLU
16:00 16:50 Temel Hukuk 03 C.B.KARGI Mesleki Yabancı Dil-I 02 S.BURMAOĞLU
ÇARŞAMBA 08:00 08:50
09:00 09:50 Bilgi ve iletişim Teknolojisi Blab-II F.BİROL
10:00 10:50 Bilgi ve iletişim Teknolojisi Blab-II F.BİROL
11:00 11:50 Bilgi ve iletişim Teknolojisi Blab-II F.BİROL
13:00 13:50 Atatürk ilk. ve İnkılap Tarihi Online M.USLU Girişimcilik 02 İ.AKEREN
14:00 14:50 Atatürk ilk. ve İnkılap Tarihi Online M.USLU Girişimcilik 02 İ.AKEREN
15:00 15:50 Makine ve Techizatta İSG 03 E.DEMİR
16:00 16:50 Makine ve Techizatta İSG 03 E.DEMİR
PERŞEMBE 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50 Matematik 03 F.BİROL İlk Yardım 12 C.B.KARGI
11:00 11:50 Matematik 03 F.BİROL İlk Yardım 12 C.B.KARGI
13:00 13:50 İş Sağlığı ve Güvenliği 2 12 F.BİROL
14:00 14:50 İş Sağlığı ve Güvenliği 2 12 F.BİROL
15:00 15:50 Maden İşlerinde İSG 12 F.BİROL
16:00 16:50 Maden İşlerinde İSG 12 F.BİROL
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50
11:00 11:50
13:00 13:50
14:00 14:50
15:00 15:50
16:00 16:50

 

 

 BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİKBÖLÜMÜ
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI
HAFTALIK DERS PROGRAMI
BÜRO YÖNETİMİ PROGRAMI 1. SINIF BÜRO YÖNETİMİ PROGRAMI  2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50 Türk Dili -I Online A.ŞEN Sektör Uygulamaları A. ÖZDEMİR
09:00 09:50 Türk Dili -I Online A.ŞEN Sektör Uygulamaları A. ÖZDEMİR
10:00 10:50 Temel Hukuk 09 A.ÖZDEMİR
11:00 11:50 Temel Hukuk 09 A.ÖZDEMİR
13:00 13:50 Pazarlama 09 B.DAĞLI Sektör Uygulamaları A. ÖZDEMİR
14:00 14:50 Pazarlama 09 B.DAĞLI Sektör Uygulamaları A. ÖZDEMİR
15:00 15:50 Sektör Uygulamaları A. ÖZDEMİR
16:00 16:50 Sektör Uygulamaları A. ÖZDEMİR
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50 Genel İşletme 08 A.ÖZDEMİR
10:00 10:50 Genel İşletme 08 A.ÖZDEMİR Teknoloji Kullanımı 09 C.B.KARGI
11:00 11:50 Genel İşletme 08 A.ÖZDEMİR Teknoloji Kullanımı 09 C.B.KARGI
13:00 13:50 Yabancı Dil-I Online E.KARABULUT Halkla İlişkiler 08 B.DAĞLI
14:00 14:50 Yabancı Dil-I Online E.KARABULUT Halkla İlişkiler 08 B.DAĞLI
15:00 15:50 Mikro Ekonomi 09 A.ÖZDEMİR
16:00 16:50 Mikro Ekonomi 09 A.ÖZDEMİR
ÇARŞAMBA 08:00 08:50 Etkili ve Güzel Konuşma 08 B.DAĞLI
09:00 09:50 Bilgi ve iletişim Teknolojisi Blab-II F.BİROL Etkili ve Güzel Konuşma 08 B.DAĞLI
10:00 10:50 Bilgi ve iletişim Teknolojisi Blab-II F.BİROL İş ve Sosyal Güv.Hukuku 08 A. ÖZDEMİR
11:00 11:50 Bilgi ve iletişim Teknolojisi Blab-II F.BİROL İş ve Sosyal Güv.Hukuku 08 A. ÖZDEMİR
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online M.USLU Girişimcilik 02 İ.AKEREN
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online M.USLU Girişimcilik 02 İ.AKEREN
15:00 15:50 Klavye Teknikleri Blab-II A.ÖZDEMİR
16:00 16:50 Klavye Teknikleri Blab-II A.ÖZDEMİR
PERŞEMBE 08:00 08:50 Örgütsel Davranış 01 İ.GÜLÜŞ
09:00 09:50 Örgütsel Davranış 01 İ.GÜLÜŞ
10:00 10:50 Ticari Matematik 03 F.BİROL Büro Yönetimi 09 T. ALA
11:00 11:50 Ticari Matematik 03 F.BİROL Büro Yönetimi 09 T. ALA
13:00 13:50 Büro Yönetimi 09 T. ALA
14:00 14:50 Muhasebe 09 T. ALA
15:00 15:50 Klavye Teknikleri Blab-II A.ÖZDEMİR Muhasebe 09 T. ALA
16:00 16:50 Klavye Teknikleri Blab-II A.ÖZDEMİR Muhasebe 09 T. ALA
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50
11:00 11:50
13:00 13:50
14:00 14:50
15:00 15:50
16:00 16:50

 

 

PAZARLAMA VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ
HALKLA İLİŞKİLER PROGRAMI
 HAFTALIK DERS PROGRAMI
HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PROGRAMI                 1. SINIF HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PROGRAMI                         2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50 Türk Dili -I Online A.ŞEN
09:00 09:50 Türk Dili -I Online A.ŞEN
10:00 10:50 Temel Hukuk 09 A.ÖZDEMİR Yönetim ve Organizasyon 08 B.DAĞLI
11:00 11:50 Temel Hukuk 09 A.ÖZDEMİR Yönetim ve Organizasyon 08 B.DAĞLI
13:00 13:50 Pazarlama Yönetimi 09 B.DAĞLI
14:00 14:50 Pazarlama Yönetimi 09 B.DAĞLI
15:00 15:50
16:00 16:50
SALI 08:00 08:50
09:00 09:50 Genel İşletme 08 A.ÖZDEMİR
10:00 10:50 Genel İşletme 08 A.ÖZDEMİR
11:00 11:50 Genel İşletme 08 A.ÖZDEMİR
13:00 13:50 Yabancı Dil-I Online E.KARABULUT
14:00 14:50 Yabancı Dil-I Online E.KARABULUT
15:00 15:50 Halkla İlişkilerin Temelleri 08 B.DAĞLI Mesleki Yabancı Dil-I 02 S.BURMAOĞLU
16:00 16:50 Halkla İlişkilerin Temelleri 08 B.DAĞLI Mesleki Yabancı Dil-I 02 S.BURMAOĞLU
ÇARŞAMBA 08:00 08:50 Etkili ve Güzel Konuşma 08 B.DAĞLI
09:00 09:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi Blab-I C.B. KARGI Etkili ve Güzel Konuşma 08 B.DAĞLI
10:00 10:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi Blab-I C.B. KARGI
11:00 11:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi Blab-I C.B. KARGI Yönetim ve Organizasyon 09 B.DAĞLI
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online M.USLU Girişimcilik 02 İ.AKEREN
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online M.USLU Girişimcilik 02 İ.AKEREN
15:00 15:50 Kriz Yönetimi 02 E. CANALAN
16:00 16:50 Kriz Yönetimi 02 E. CANALAN
PERŞEMBE 08:00 08:50 Örgütsel Davranış 01 İ.GÜLÜŞ
09:00 09:50 Örgütsel Davranış 01 İ.GÜLÜŞ
10:00 10:50
11:00 11:50 Müşteri İlişkileri Yönetimi 08 İ.GÜLÜŞ
13:00 13:50 İletişim 03 B.DAĞLI Metin Yazarlığı 08 İ.GÜLÜŞ
14:00 14:50 İletişim 03 B.DAĞLI Metin Yazarlığı 08 İ.GÜLÜŞ
15:00 15:50 İletişim 03 B.DAĞLI Halkla İlşkiler Uygulamaları 08 İ.GÜLÜŞ
16:00 16:50 Halkla İlişkilerin Temelleri 03 B.DAĞLI Halkla İlşkiler Uygulamaları 08 İ.GÜLÜŞ
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50 Grafik ve Tasarım Blab-II İ.GÜLÜŞ
10:00 10:50 Grafik ve Tasarım Blab-II İ.GÜLÜŞ
11:00 11:50 Grafik ve Tasarım Blab-II İ.GÜLÜŞ
13:00 13:50 Halkla İlşkiler Uygulamaları 08 İ.GÜLÜŞ
14:00 14:50 Halkla İlşkiler Uygulamaları 08 İ.GÜLÜŞ
15:00 15:50 Müşteri İlişkileri Yönetimi 08 İ.GÜLÜŞ
16:00 16:50 Müşteri İlişkileri Yönetimi 08 İ.GÜLÜŞ

 

 

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ
BİLGİSAYAR PROGRAMI
HAFTALIK DERS PROGRAMI
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 1. SINIF BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI  2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50 Türk Dili -I Online A.ŞEN
09:00 09:50 Türk Dili -I Online A.ŞEN Grafik ve Animasyon-II Blab-II H.ÇELİK
10:00 10:50 Programl. Temelleri Blab-I F.ÇAĞLAR Grafik ve Animasyon-II Blab-II H.ÇELİK
11:00 11:50 Programl. Temelleri Blab-I F.ÇAĞLAR Grafik ve Animasyon-II Blab-II H.ÇELİK
13:00 13:50 Ofis Yazılımları Blab-III E.DEMİR İnternet Programcılığı-I Blab-II H.ÇELİK
14:00 14:50 Ofis Yazılımları Blab-III E.DEMİR İnternet Programcılığı-I Blab-II H.ÇELİK
15:00 15:50 Veri Tabanı-I Blab-I F.ÇAĞLAR İnternet Programcılığı-I Blab-II H.ÇELİK
16:00 16:50 Veri Tabanı-I Blab-I F.ÇAĞLAR İnternet Programcılığı-I Blab-II H.ÇELİK
SALI 08:00 08:50 Bilgisayar Donanımı Blab-I F.BİROL
09:00 09:50 Bilgisayar Donanımı Blab-I F.BİROL Sunucu İşletim Sistemleri Blab-III F.ÇAĞLAR
10:00 10:50 Programl. Temelleri Blab-I F.ÇAĞLAR
11:00 11:50 Programl. Temelleri Blab-I F.ÇAĞLAR
13:00 13:50 Yabancı Dil-I Online E.KARABULUT Görsel Programlama-I Blab-I F.ÇAĞLAR
14:00 14:50 Yabancı Dil-I Online E.KARABULUT Görsel Programlama-I Blab-I F.ÇAĞLAR
15:00 15:50 Ofis Yazılımları Blab-III E.DEMİR Mesleki Yabancı Dil-I 02 S.BURMAOĞLU
16:00 16:50 Ofis Yazılımları Blab-III E.DEMİR Mesleki Yabancı Dil-I 02 S.BURMAOĞLU
ÇARŞAMBA 08:00 08:50 Mikro Denetleyiciler Blab-III F.ÇAĞLAR
09:00 09:50 Mikro Denetleyiciler Blab-III F.ÇAĞLAR
10:00 10:50
11:00 11:50 Sunucu İşletim Sistemleri Blab-III F.ÇAĞLAR
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online M.USLU Girişimcilik 02 İ.AKEREN
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online M.USLU Girişimcilik 02 İ.AKEREN
15:00 15:50 Matematik 09 C.B.KARGI Görsel Programlama-I Blab-I F.ÇAĞLAR
16:00 16:50 Matematik 09 C.B.KARGI Görsel Programlama-I Blab-I F.ÇAĞLAR
PERŞEMBE 08:00 08:50 Matematik 02 C.B.KARGI Paket Programlar Blab-I T. ALA
09:00 09:50 Matematik 02 C.B.KARGI Paket Programlar Blab-I T. ALA
10:00 10:50 Sensörler Blab-III F.ÇAĞLAR
11:00 11:50 Sensörler Blab-III F.ÇAĞLAR
13:00 13:50 Sunucu İşletim Sistemleri Blab-I F.ÇAĞLAR
14:00 14:50 Sunucu İşletim Sistemleri Blab-I F.ÇAĞLAR
15:00 15:50 Veri Tabanı-I Blab-I F.ÇAĞLAR
16:00 16:50 Veri Tabanı-I Blab-I F.ÇAĞLAR
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50
11:00 11:50
13:00 13:50
14:00 14:50
15:00 15:50
16:00 16:50

 

ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ
ELEKTRİK PROGRAMI
 HAFTALIK DERS PROGRAMI
ELEKTRİK PROGRAMI 1. SINIF ELEKTRİK PROGRAMI  2. SINIF
GÜN. GİRİŞ ÇIKIŞ DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM. DERSLER DRS.NO ÖĞR.ELEM.
PAZARTESİ 08:00 08:50 Türk Dili -I Online A.ŞEN Elektrikte Sistem Analizi ve Tasarımı Elab Rahmi ÖZDEN
09:00 09:50 Türk Dili -I Online A.ŞEN Elektrikte Sistem Analizi ve Tasarımı Elab Rahmi ÖZDEN
10:00 10:50 Güç Elektroniği Elab Rahmi ÖZDEN
11:00 11:50 Güç Elektroniği Elab Rahmi ÖZDEN
13:00 13:50 İş Sağlığı ve Güvenliği 03 F.BİROL Elektromek. Kumanda Sistemleri Elab Rahmi ÖZDEN
14:00 14:50 İş Sağlığı ve Güvenliği 03 F.BİROL Elektromek. Kumanda Sistemleri Elab Rahmi ÖZDEN
15:00 15:50 Elektromek. Kumanda Sistemleri Elab Rahmi ÖZDEN
16:00 16:50
SALI 08:00 08:50 Ölçme Tekniği Elab Şakir KARSAK
09:00 09:50 Ölçme Tekniği Elab Şakir KARSAK
10:00 10:50 Elk.Enerjisi İletimi ve Dağıtımı Elab Şakir KARSAK
11:00 11:50 Elk.Enerjisi İletimi ve Dağıtımı Elab Şakir KARSAK
13:00 13:50 Yabancı Dil-I Online E.KARABULUT Elektronik Devre Tasarımı Elab Şakir KARSAK
14:00 14:50 Yabancı Dil-I Online E.KARABULUT Elektronik Devre Tasarımı Elab Şakir KARSAK
15:00 15:50 Ölçme Tekniği Elab Şakir KARSAK Mesleki Yabancı Dil-I 02 S.BURMAOĞLU
16:00 16:50 Ölçme Tekniği Elab Şakir KARSAK Mesleki Yabancı Dil-I 02 S.BURMAOĞLU
ÇARŞAMBA 08:00 08:50 Mikro Denetleyiciler B Lab III F.ÇAĞLAR
09:00 09:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi Blab-I C.B. KARGI Mikro Denetleyiciler B Lab III F.ÇAĞLAR
10:00 10:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi Blab-I C.B. KARGI Mikro Denetleyiciler B Lab III F.ÇAĞLAR
11:00 11:50 Bilgi ve İletişim Teknolojisi Blab-I C.B. KARGI
13:00 13:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online M.USLU Girişimcilik 02 İ.AKEREN
14:00 14:50 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi-I Online M.USLU Girişimcilik 02 İ.AKEREN
15:00 15:50 Matematik 02 C.B.KARGI
16:00 16:50 Matematik 02 C.B.KARGI
PERŞEMBE 08:00 08:50 Matematik 02 C.B.KARGI
09:00 09:50 Matematik 02 C.B.KARGI Sayısal Elektronik 04 İ.GÜLER
10:00 10:50 Elk. Enerji Santrallerı Elab R.ÖZDEN Sayısal Elektronik 04 İ.GÜLER
11:00 11:50 Elk. Enerji Santrallerı Elab R.ÖZDEN Sayısal Elektronik 04 İ.GÜLER
13:00 13:50 Doğru Akım Devre Anlz. Elab İ.GÜLER Asenkron ve Senkron Makinalar B Lab III R.ÖZDEN
14:00 14:50 Doğru Akım Devre Anlz. Elab İ.GÜLER Asenkron ve Senkron Makinalar B Lab III R.ÖZDEN
15:00 15:50 Doğru Akım Devre Anlz. Elab İ.GÜLER Asenkron ve Senkron Makinalar B Lab III R.ÖZDEN
16:00 16:50 Doğru Akım Devre Anlz. Elab İ.GÜLER Asenkron ve Senkron Makinalar B Lab III R.ÖZDEN
CUMA 08:00 08:50
09:00 09:50
10:00 10:50
11:00 11:50
13:00 13:50
14:00 14:50
15:00 15:50
16:00 16:50