Sınav Programları

2018-2019 BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAV PROGRAMI

İndirmek için tıklayınız!

SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI 1. SINIF
IKMEP DERS ADI         (Birlikte Sınava gireceği yada Sınav açılacak dersler) SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DRS.NO ÖĞR.ELEM. GÖZETMEN
Sosyal Hizmet Mevzuatı 20.05.2019 14:00 01-02 İhsan AKEREN
Psikolojiye Giriş 21.05.2019 14:00 01-02 İhsan AKEREN
Türkiye’nin Top. ve Eko. Yapısı 22.05.2019 15:00 01-02 Elif CANALAN
Aile ve Çocuk Sosyal Hizmet 24.05.2019 10:00 01-02 Elif CANALAN
İstatistik 27.05.2019 10:00 01-02-08 Furkan BİROL
Toplumsal Kalk. ve Sos Hizmet 28.05.2019 14:00 01-02 İhsan AKEREN
İletişim 29.05.2019 13:00 01-02-03-08 Berkin DAĞLI
Etkili ve Güzel Konuşma 30.05.2019 15:00 01-02 Elif CANALAN
Türk Dili-II 23.05.2019 10:00
Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi
Yabancı Dil-II
SOSYAL HİZMETLER PROGRAMI 2. SINIF
IKMEP DERS ADI         (Birlikte Sınava gireceği yada Sınav açılacak dersler) SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DRS.NO ÖĞR.ELEM. GÖZETMEN
Göçmen ve Sığınmacılara Sosyal Hizmet 20.05.2019 15:00 01 İhsan AKEREN
Yaşlılara Sosyal Hizmet 21.05.2019 13:00 01 İhsan AKEREN
Sosyal Sorunlar 22.05.2019 13:00 01 Elif CANALAN
Yoksulluk ve Sosyal Hizmet 23.05.2019 15:00 01 Elif CANALAN
Kentleşme ve Kentsel Sorunlar ve Sosyal Hizmet 24.05.2019 13:00 01 Elif CANALAN
Engelli lere Sosyal Hizmet 27.05.2019 13:00 01 İhsan AKEREN
Enerji ve Çevre 28.05.2019 13:00 01-02 Kamil ORMAN
İş Sağlığı ve Güvenliği 29.05.2019 10:00 01-02 Erhan DEMİR

 

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PROGRAMI 1. SINIF
IKMEP DERS ADI         (Birlikte Sınava gireceği yada Sınav açılacak dersler) SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DRS.NO ÖĞR.ELEM. GÖZETMEN
Halkla İlişkiler ve Tanıtım 20.05.2019 10:00 08 Berkin DAĞLI
Kurumsal İletişim 22.05.2019 13:00 03 Berkin DAĞLI
Haber ve Fotograf Teknikleri 24.05.2019 10:00 03 İhsan GÜLÜŞ
Araştırma Yöntem ve Teknikleri 24.05.2019 15:00 03 Esra BİLİCİ
Kitle İletişim Kuramları 27.05.2019 15:00 03 Berkin DAĞLI
Sunu Teknikleri 28.05.2019 10:00 Blab Esra BİLİCİ
Türk Dili-II 23.05.2019 10:00
Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi
Yabancı Dil-II
HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM PROGRAMI 2. SINIF
IKMEP DERS ADI         (Birlikte Sınava gireceği yada Sınav açılacak dersler) SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DRS.NO ÖĞR.ELEM. GÖZETMEN
İnsan Kynakları Yönetimi 20.05.2019 13:00 01-02 Berkin DAĞLI
Mesleki Yabancı Dil-II 21.05.2019 15:00 01 Serdar BURMAOĞLU
Protokol Yönetimi 22.05.2019 10:00 03 Berkin DAĞLI
Medya Planlaması 23.05.2019 13:00 02 İhsan GÜLÜŞ
Halkla İlişkiler İçin Bilg. uygulamaları 24.05.2019 13:00 Blab-II İhsan GÜLÜŞ
Halkla ilişkiler Stratejileri 27.05.2019 13:00 03 Berkin DAĞLI
Enerji ve Çevre 28.05.2019 13:00 01-02 Kamil ORMAN
Reklamcılık ve Tanıtım 30.05.2019 10:00 08 İhsan GÜLÜŞ

 

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ SEKRETERLİĞİ PROGRAMI 1. SINIF
IKMEP DERS ADI         (Birlikte Sınava gireceği yada Sınav açılacak dersler) SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DRS.NO ÖĞR.ELEM. GÖZETMEN
Mesleki Yazışmalar 20.05.2019 11:00 Blab-II A.Kadir ÖZDEMİR
Yönetim ve Organizasyon 22.05.2019 15:00 08 C.Burak KARGI
Ofis Programları 24.05.2019 13:00 Blab-III Esra BİLİCİ
Dosyalama ve Arşivleme 27.05.2019 14:00 08 A.Kadir ÖZDEMİR
Makro Ekonomi 28.05.2019 15:00 08 A.Kadir ÖZDEMİR
İletişim 29.05.2019 13:00 01-02-03-08 Berkin DAĞLI
Türk Dili-II 23.05.2019 10:00
Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi
Yabancı Dil-II
.
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ SEKRETERLİĞİ PROGRAMI 2. SINIF
IKMEP DERS ADI         (Birlikte Sınava gireceği yada Sınav açılacak dersler) SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DRS.NO ÖĞR.ELEM. GÖZETMEN
İnsan Kaynakları Yönetimi 20.05.2019 13:00 01-02 Berkin DAĞLI
Yönetici Asistanlığı 21.05.2019 13:00 03 A.Kadir ÖZDEMİR
Protokol ve Sosyal Dav. Kuralları 22.05.2019 10:00 03 Berkin DAĞLI
Kamu ve Özel Kesim Yapısı 23.05.2019 15:00 08 A.Kadir ÖZDEMİR
Araştırma Yön. ve Teknikleri 24.05.2019 15:00 03 Esra BİLİCİ
İstatistik 27.05.2019 10:00 01-02-08 Furkan BİROL
Bilgisyarlı Muhasebe Yazılımları 28.05.2019 10:00 Blab-II A.Kadir ÖZDEMİR
İş Sağlığı ve Güvenliği 29.05.2019 10:00 01-02 Erhan DEMİR

 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROGRAMI 1. SINIF
IKMEP DERS ADI         (Birlikte Sınava gireceği yada Sınav açılacak dersler) SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DRS.NO ÖĞR.ELEM. GÖZETMEN
İş Sağlığı ve Güvenliği-I 20.05.2019 11:00 01 Erhan DEMİR
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku 21.05.2019 13:00 02 Furkan BİROL
Raporlama ve Belgeleme 22.05.2019 10:00 01 C.Burak KARGI
İşçi Sağlığı Güv. Yönetim Sistemi 24.05.2019 13:00 02 C.Burak KARGI
İstatistik 27.05.2019 10:00 01-02-08 Furkan BİROL
Ergonomi 28.05.2019 15:00 01 Erhan DEMİR
İletişim 29.05.2019 13:00 01-02-03-08 Berkin DAĞLI
Türk Dili-II 23.05.2019 10:00
Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi
Yabancı Dil-II
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROGRAMI 2. SINIF
IKMEP DERS ADI         (Birlikte Sınava gireceği yada Sınav açılacak dersler) SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DRS.NO ÖĞR.ELEM. GÖZETMEN
İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı 20.05.2019 15:00 03 Furkan BİROL
Risk Etmenleri 21.05.2019 10:00 03 Furkan BİROL
Etiketleme ve İşaretleme 22.05.2019 13:00 03 Furkan BİROL
İş Sağlığı ve Meslek Hastalıları 23.05.2019 15:00 03 C.Burak KARGI
Kimyasalllar ve Tehlikeleri 24.05.2019 10:00 03 C.Burak KARGI
Risk Yönetimi ve Değerlendirme 27.05.2019 15:00 03 Erhan DEMİR
Enerji ve Çevre 28.05.2019 13:00 01-02 Kamil ORMAN

 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI 1. SINIF
IKMEP DERS ADI         (Birlikte Sınava gireceği yada Sınav açılacak dersler) SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DRS.NO ÖĞR.ELEM. GÖZETMEN
Nesne Tabanlı Programlama-I 20.05.2019 13:00 Blab-III Fatih ÇAĞLAR
Ağ Temelleri 21.05.2019 11:00 Blab-III Fatih ÇAĞLAR
Grafik ve Animasyon-I 22.05.2019 10:00 Blab-III Fatih ÇAĞLAR
Veri Tabanı-II 27.05.2019 15:00 Blab-III Fatih ÇAĞLAR
Web Tasarımını temelleri 28.05.2019 10:00 Blab-III Fatih ÇAĞLAR
Türk Dili-II 23.05.2019 10:00
Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi
Yabancı Dil-II
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI 2. SINIF
IKMEP DERS ADI         (Birlikte Sınava gireceği yada Sınav açılacak dersler) SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DRS.NO ÖĞR.ELEM. GÖZETMEN
Görsel Programlama-II 20.05.2019 11:00 Blab-III Fatih ÇAĞLAR
Mesleki Yabancı Dil-II 21.05.2019 15:00 01 Serdar BURMAOĞLU
İnternet Programcılığı-II 22.05.2019 13:00 Blab-II Fatih ÇAĞLAR
Sistem Analizi ve Tasarımı 27.05.2019 10:00 Blab-III Fatih ÇAĞLAR ÖDEVLENDİRME
Web Projesi Yönetimi 27.05.2019 11:00 Blab-III Fatih ÇAĞLAR ÖDEVLENDİRME
Enerji ve Çevre 28.05.2019 13:00 01-02 Kamil ORMAN
İletişim 29.05.2019 13:00 01-02-03-08 Berkin DAĞLI

 

ELEKTRİK PROGRAMI 1. SINIF
IKMEP DERS ADI         (Birlikte Sınava gireceği yada Sınav açılacak dersler) SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DRS.NO ÖĞR.ELEM. GÖZETMEN
Matematik-II 20.05.2019 13:00 08 Serdar BURMAOĞLU
Alternatif Akım Devre Analizi 21.05.2019 10:00 Elab Ferdi KOÇ
Temel Elektronik 22.05.2019 13:00 Elab Ferdi KOÇ
Pano Tasarımı ve Montajı 24.05.2019 11:00 Elab Rafet ÖZDEN
Trafo ve Doğru Akım Devreleri 24.05.2019 14:00 Blab-III Rafet ÖZDEN
Tesisata Giriş 28.05.2019 10:00 Elab Ferdi KOÇ
Bilgisayar Destekli Devre Tasarımı 29.05.2019 10:00 Blab-III Ferdi KOÇ
Türk Dili-II 23.05.2019 10:00
Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi
Yabancı Dil-II
ELEKTRİK PROGRAMI 2. SINIF
IKMEP DERS ADI         (Birlikte Sınava gireceği yada Sınav açılacak dersler) SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DRS.NO ÖĞR.ELEM. GÖZETMEN
Programlanabilir  Lojik Kontrol 20.05.2019 10:00 Blab-III Ferdi KOÇ
Özel Tasarımlı Motorlar 21.05.2019 15:00 Elab Ferdi KOÇ
Sözleşme Keşif ve Planı 22.05.2019 11:00 08 Ferdi KOÇ
Yüksek Gerilim Tekniği 23.05.2019 15:00 Elab Ferdi KOÇ
Elk Bakım ve Arıza Analizi 24.05.2019 10:00 Elab Ferdi KOÇ
Özel Tesisat 27.05.2019 11:00 Elab Ferdi KOÇ
Enerji ve Çevre 28.05.2019 13:00 01-02 Kamil ORMAN
Sensörler ve Transdüserler 29.05.2019 15:00 08 Ferdi KOÇ
Bilgisayar Destekli Elektrik Projeleri 30.05.2019 10:00 Blab-III Ferdi KOÇ